Realizacja:

Wizualizacje:

Informacje o biurowcu

Home / Inwestycja / Informacje o biurowcu

KOŚCIUSZKO BUSINESS POINT to nowoczesna architektura biurowca klasy A o wielkomiejskim charakterze nawiązująca do estetycznego połączenia nowoczesnego szkła z naturalnym piaskowcem i panelami z aluminium w kolorze grafitu, z częścią tylną zróżnicowaną zarówno formą architektoniczną jak i ilością kondygnacji.

Z myślą o indywidualnym charakterze obiektu na elewacji fasadowej wkomponowano wykusz obłożony kompozytem o fakturze drewna oraz charakterystyczne płytki szklane odsunięte od płaszczyzny elewacji. Ponadto zastosowano żaluzje przeciwsłoneczne w części parterowej i I piętra, które oprócz funkcji użytkowej wzbogacają budynek o detal architektoniczny.
 
INFORMACJE O BUDYNKU:
 
Nazwa biurowca KOŚCIUSZKO BUSINESS POINT
Adres T. Kościuszki 71
Dzielnica Mokre
Miasto Toruń
Planowany termin oddania III kw. 2014
Liczba kondygnacji 5, garaż podziemny
Powierzchnia całkowita m2 11.617
Powierzchnia biurowa m2 5976
Powierzchnia usługowa m2 1643
Minimalna powierzchnia biurowa
do wynajęcia m2
50 - 100
Powierzchnia na jednym piętrze m2 1530
Ilość miejsc parkingowych 170
Współczynnik miejsc parkingowych 1:50
Cena ofertowa na zapytanie
Opłaty eksploatacyjne na zapytanie
Opłata za parking podziemny na zapytanie
Indeksacja roczna
Depozyt 3 miesiące
Ilość wind 3
Najemcy w trakcie negocjacjiNa skróty:

Plany kondygnacji:


Kościuszko Business Point - najnowocześniejszy biurowiec w Toruniu, oferujący biura do wynajęcia. Zapoznaj się z poszczególnymi rzutami i sprawdź nasze powierzchnie biurowe do wynajęcia. Biura w Toruniu, które oferujemy spełniają najwyższe standardy i wyznaczają nowe trendy w tym obszarze. Możliwości dopasowania powierzchni biurowych do indywidualnych potrzeb Państwa biznesu są bardzo duże, gdyż jednym z podstawowy założeń inwestycji Kościuszko Business Point była jej elastyczność.
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu:RYWAL-RHC | Na silniku windu.org