Realizacja:

Wizualizacje:

Biura i powierzchnie biurowe do wynajęcia

Home

Kościuszko Business Point – nowoczesny biurowiec w Toruniu
 

Relacja z inauguracji budynku:

 

Kościuszko Businnes Point to inwestycja polegająca na budowie nowoczesnego kompleksu usługowo-biurowego, realizowana na działce o pow. ponad 7000 mkw położonej w najatrakcyjniejszym inwestycyjnie punkcie Torunia. 

Największy business point - miejsce wyznaczające nowe trendy w biznesie dla miasta, z wydzieloną reprezentacyjną częścią usługową przewidzianą pod przyszłe centrum finansowe na kondygnacji „0” oraz zdywersyfikowaną branżowo część usługową oraz biurową na pozostałych kondygnacjach.

Kościuszko Business Point Toruń Kościuszko Business Point - biurowiec w Toruniu 


Kościuszko Business Point  to biurowiec w Toruniu klasy A oferujący biura i powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo atrakcyjnych cenach. Obiekt ten posiada ok. 6000 m2 powierzchni biurowej o charakterze open space umożliwiającej swobodne kształtowanie wnętrz zarówno typu gabinetowego, jak i modułowego.

Inwestycja ze względu na swoją ponadczasową, elegancką architekturę oraz innowacyjne rozwiązania funkcjonalne będzie wyznaczała nowe trendy na rynku biurowym w zagospodarowaniu przestrzennym dzielnicy Mokre - niezwykle dynamicznie rozwijającej się pod względem naukowo-biznesowym i biurowym.

Kościuszko Business Point będzie jedynym biurowcem w Toruniu z tak bogatą ofertą usług towarzyszących funkcji biurowej. Dopełnienie oferty stanowić będzie docelowo ponad 170 miejsc parkingowych.

Państwa biznes zasługuje na wyjątkową i prestiżową lokalizację, bez wątpienia Kościuszko Business Point - nasz biurowiec, oraz powierzchnie biurowe do wynajęcia w Toruniu, które oferuje – jest właśnie takim miejscem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biurowca Kościuszko Business Point posiadającego wyznaczające nowe trendy biura do wynajęcia w Toruniu.


Na skróty:

Plany kondygnacji:


Kościuszko Business Point - najnowocześniejszy biurowiec w Toruniu, oferujący biura do wynajęcia. Zapoznaj się z poszczególnymi rzutami i sprawdź nasze powierzchnie biurowe do wynajęcia. Biura w Toruniu, które oferujemy spełniają najwyższe standardy i wyznaczają nowe trendy w tym obszarze. Możliwości dopasowania powierzchni biurowych do indywidualnych potrzeb Państwa biznesu są bardzo duże, gdyż jednym z podstawowy założeń inwestycji Kościuszko Business Point była jej elastyczność.
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu:RYWAL-RHC | Na silniku windu.org